nabízené služby

  Pedikúra

  • Ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem.
  • Pokud chcete mít aktuální informace a přehled o novinkách, přidejte se do skupiny na facebooku.
  • Přístrojová pedikúraPřed ošetřením se nohy nenamáčí. Ošetřují se pomocí profesionálního podologického přístroje nasucho. Toto ošetření je vhodné při kožních problémech (mykóza kůže chodidel a nehtů, lupénka, hyperkeratóza = zvýšená tvorba otlaků...), pro diabetiky, pro osoby s neuropatií = se sníženou citlivostí chodidel, ale také pro ty, kteří chtějí dopřát svým nohám dokonalou péči. Bruska pracuje ve vysokých otáčkách. Tato metoda zaručuje bezbolestnost a bezkrevnost celého ošetření. Systém odsávání, čištění, dezinfekce a sterilizace zajistí absolutně hygienický postup. Ošetření mozolů, otlaků a zrohovatělé kůže je pomocí fréz nejen rychlé a dokonalé, ale i fyziologicky přirozené, kdy nedochází k porušení integrity kůže.

  • Ortonyxie - metody rovnání zarůstajících nehtů

   - tamponáda nehtu

   - sulci protektory

   - nehtové špony = rovnátka jsou vynikající alternativou chirurgického zákroku, rychle zbavují od bolesti a hlavně nabízejí dlouhodobé zlepšení. Příčinou vzniku je nejčastěji špatné stříhání nehtů (až 90%), neustálý tlak na nehet (sport, chůze...), nevhodná obuv (úzká špička), onychomykóza (vhodná léčba plísně lékařem), dědičnost (prevence vhodného stříhání). Nabízím různé typy rovnátek: podofix a combiped (aktivní nalepovací rovnátko, vhodné pro téměř každý typ nehtu, pro děti i diabetiky, léčba trvá dle potřeby, zpravidla 4 a více týdnů dokud nehet nezíská svůj přirozený tvar), B/S spange (jsou vyrobeny z umělé hmoty ve tvaru pružiny a celou plochou se nalepí na nehet.

  • Nehtová protetika Jedná se o metodu náhrady nehtu. Základním pravidlem je, že musí na prstu být zbytek přírodního nehtu, který slouží k připevnění nehtu umělého. V době nošení této náhrady se nemusíte omezovat v běžných aktivitách.

  • Hallux valgus Vbočený palec - jednou z pomůcek jsou funkční ponožky. Zpomalují progresi vady, působí jako prevence a omezují bolestivost a doprovodné projevy jako otlaky a puchýře. Jsou určeny pro každého se vznikající nebo zvýšenou dispozicí ke vzniku deformity, pro bolestivou klenbu nohy a pro příčně plochou nohu. V nabídce více velikostí a barev, pouze na objednání.

  • Syndrom diabetické nohy Komplexní péče o nohy u osob s cukrovkou. Tkáně nohou poškozují neuropatie a ischemie, většinou v doprovodu infekce. Prevencí je především udržení správné hladiny krevního cukru a cholesterolu. Důležité jsou vizuální prohlídky nohou, správná hygiena nohou a snaha o zamezení poranění dolních končetin. Důležitý je i výběr vhodné obuvi pro diabetika, nesvírající ponožky. Je nesprávné chodit bosý a to i doma. Je nepřípustné používat horkou lázeň a saunu, používat dráždivé náplasti na kuří oka, vyvarovat se poranění při stříhání nehtů.

  • Dezinfikátor KLENZ Při procesu neprodukuje teplo, nepoužívá agresivní látky, nepoužívá žádné chemikálie ani vodu. Jedná se o suchý a maximálně bezpečný proces, který je absolutně bezpečný pro lidské tělo. Po ukončení 8 minutového čistícího procesu, můžete předměty okamžitě používat v plném rozsahu. Pomáhá při řešení problému s mykózou nehtů, ničí bakterie, viry a plísně působením nanočástic stříbra a ozonu. Účinnost je 99,8%.

  Manikúra

  • Péče o ruce a nehty proškoleným personálem. Lze aplikovat krém, peeling. Při proceduře Vám bude upraven tvar nehtů a jejich délka. Součástí je lakování nehtů a ošetření nehtových valů pečujícím olejíčkem. Vhodné pro ženy i muže.
  • IBX systém Tento dvoufázový systém je absolutní a jedinečnou novinkou na trhu. Poskytuje ochranu nehtového lůžka u žen i mužů. Napomáhá k léčbě poškozených, probroušených (neodborně provedená modeláž), slabých nehtů, které se třepí nebo nehtů po úrazu. Vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtu, čímž se nehet stává hladkým. Vhodný i k obnově nehtů u zákazníků, kteří si nehty okusují. Podporuje správný růst zdravého nehtu. Lze použít i na poškozené, zdravé nehty na nohou. Viditelný výsledek již po první aplikaci!

  • P-shine Princip leštění přírodních nehtů. Metoda pochází z Japonska. Je důležité nanášet přípravky ve správném pořadí a správným způsobem. Na první pohled tato metoda připomíná bezbarvý lak. Jde však o přírodní manikúru, která podporuje prokrvení, růst nehtů, dodává vitamíny a zpevňuje.

  • Parafínový zábal na ruce Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Prohřívá, uvolňuje svaly a klouby, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry pokožky. Je vhodný na zhrublou, mozolovitou, suchou nebo popraskanou pokožku rukou.

  Modeláž nehtů gelem

  • V dnešní době pro mnoho žen již běžná věc bez ohledu na věk či profesi. Ruce jsou Vaší vizitkou, jsou všude a vždy vidět. Pokud si nehty koušete nebo je máte zdeformované, určitě se tato metoda vyplatí vyzkoušet. Po úpravě se Vám zvedne sebevědomí a zvýrazní se Vaše osobnost. Gelové nehty vypadají přirozeně, mohou být delší a pevnější než Vaše vlastní a barva i zdobení na nich vydrží, neloupe se.
  • Pokud chcete mít aktuální informace a přehled o novinkách, přidejte se do skupiny na facebooku.
  • Gellak Lak, který se nanese na přírodní nehet, ale přitom vydrží 2 - 4 týdny. Nadčasový materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak. Tato revoluční metoda je vhodná především pro zákaznice, které nechtějí nebo nemohou mít nehty umělé, přesto chtějí mít ruce upravené, i když nemají čas na jejich údržbu. Po celou dobu barva vydrží stejně intenzivní. Je to náhrada klasického lakování, nikoliv gelové modeláže. Mějte na paměti, že časté máčení ve vodě nebo působení čistících prostředků může jejich životnost znatelně zkrátit. Gellak nehty nevyživuje a ani neřeší problém s lámáním nehtů, nelze odlakovat. Aplikace je možná na ruce i nohy.

   Šperky Swarovski

   • Rozšířila jsem nabídku o šperky s kameny Swarovski v různých barevných odstínech a různých tvarů a velikostí za výhodné ceny.
   • Pokud Vás zaujala nabídka šperků Swarovski, podívejte se pro více informací na facebookovou stránku.

    MK profinails

    • Od roku 2012 jsem obchodní zástupce firmy MK profinails. Otevřela jsem prodejnu s produkty této značky, kterou najdete na adrese: studio M!aBel, Hurdálkova 379, Náchod. Mám skladem veškerý sortiment. Zboží si můžete přijít prohlédnout, vyzkoušet i zakoupit. Materiál posílám také poštou. Nabízím i školení pro nehtařky s lektorkou L. Medunovou.
    • Pokud chcete mít aktuální informace a přehled o novinkách, přidejte se do skupiny na facebooku.